joga i sztuka w grzechowisku

Grzechowisko to nasz dom w Bieszczadach.
Wokół przestrzeń i wspaniałe widoki na malownicze połoniny.

W sezonie jesienno-zimowym organizujemy weekendy z Jogą prowadzone przez certyfikowanych nauczycieli. Ponadto, przygotowaliśmy specjalną salę, w której odbywają się praktyki z cudnym widokiem na połoniny.  Podczas eventów przygotowujemy dla Was wyjątkowe, własnoręcznie przygotowane wegetariańskie posiłki.

Nasze weekendowe wyjazdy jogowe to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas blisko natury, jednocześnie łącząc jogę z innymi aktywnościami. 

Wszystkie spotkania z jogą ogłaszamy na naszym Facebooku w zakładce wydarzenia. 

W sezonie jesienno-zimowym organizujemy weekendy z Jogą prowadzone przez certyfikowanych nauczycieli. Ponadto, przygotowaliśmy specjalną salę, w której odbywają się praktyki z cudnym widokiem na połoniny.  

Nasze weekendowe wyjazdy jogowe to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas blisko natury, jednocześnie łącząc jogę z innymi aktywnościami. 

Wszystkie spotkania z jogą ogłaszamy na naszym Facebooku w zakładce wydarzenia. 

Oprócz praktyki jogi i pysznych wegetariańskich posiłków, weekendowe wyjazdy jogowe w Grzechowisku oferują również wiele innych atrakcji. Dla wszystkich chętnych możliwe jest uczestnictwo w koncercie relaksacyjnym lub masaż spod ręki naszej uzdolnionej Gosi. 

Do tego nasza sławna kawka na tarasie z widokiem na połoniny. Nasze otoczenie pełne jest zieleni, świeżego powietrza i spokojnej atmosfery. To sprawia, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu staje się jeszcze przyjemniejsze.

Sprawdź profil Marceliny, która tworzy niesamowitą atmosferę podczas swoich koncertów relaksacyjnych oraz masaże od Gosi, które przeniosą Cię w inny wymiar relaksu

Najbliższe spotkania jogowe

Zapraszamy na wyjątkowe Warsztaty prowadzone przez Gosię i Ilię Markov! 

Od czwartku do niedzieli: 
‣ 3 medytacje
‣ 3 sesji porannej jogi / bieganie
‣ 3 sesje popołudniowej
‣ 9 pysznych posiłków
‣ cudowny relaks muzyczny
‣ kreatywne warsztaty plastyczne
‣ wspaniały masaż autorski z gorącymi kamieniami za dodatkową opłatą)

Pyszne wegetariańskie posiłki od czwartkowej kolacji do niedzielnego obiadu!

joga, weekend z jogą, bieszczady, odpocznij, relaks, yoga bieszczady, yoga w bieszczadach, joga w bieszczadach, biegi górskie, weekend, warsztaty, sport, grzechowisko, noclegi w bieszczadach

Warsztaty plastyczne

Joga i sztuka są bardzo bliska naszemu sercu dlatego zapraszamy na cykliczne spotkania ze sztuką w formie warsztatów plastycznych.

Warsztaty plastyczne to kilkugodzinne spotkania ze sztuką pod okiem Magdaleny Krajewskiej-Ferenc, która krok po kroku wprowadzi Was w świat barw. Nie musicie mieć doświadczenia w malarstwie aby uczestniczyć w warsztatach, wystarczą jedynie dobre chęci i pozytywne nastawienie. 

Gwarantujemy Wam pracę pod okiem specjalisty, przekąski, doskonałą atmosferę i wytrawne wino, które sprzyja działaniom artystycznym. 

Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, więc przybywajcie, smakujcie, degustujcie, bawcie się, odkrywajcie i twórzcie! 🙂

Poniżej znajdziecie konto Magdaleny Krajewskiej-Ferenc, zapraszamy do sprawdzenia jej twórczości na Instagramie! 

Szukasz miejsca w bieszczadach?

Świetne trafiłeś!