joga i sztuka w grzechowisku

Grzechowisko to nasz dom w Bieszczadach.
Wokół przestrzeń i wspaniałe widoki na malownicze połoniny.

W sezonie jesienno-zimowym organizujemy weekendy z Jogą prowadzone przez certyfikowanych nauczycieli. Ponadto, przygotowaliśmy specjalną salę, w której odbywają się praktyki z cudnym widokiem na połoniny.  

Nasze weekendowe wyjazdy jogowe to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas blisko natury, jednocześnie łącząc jogę z innymi aktywnościami. 

Wszystkie spotkania z jogą ogłaszamy na naszym Facebooku w zakładce wydarzenia. 

Jeśli chciałbyś zorganizować wyjazd z jogą z widokiem na połoniny
napisz do nas!  

Oprócz praktyki jogi i pysznych wegetariańskich posiłków, weekendowe wyjazdy jogowe w Grzechowisku oferują również wiele innych atrakcji. Dla wszystkich chętnych możliwe jest uczestnictwo w koncercie relaksacyjnym lub masaż spod ręki naszych uzdolnionych masażystek 

Do tego nasza sławna kawka na tarasie z widokiem na połoniny! Otoczenie Grzechowiska pełne jest zieleni, świeżego powietrza i spokojnej atmosfery. To sprawia, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu staje się jeszcze przyjemniejsze.

Małgorzata Markov najczęściej gości w Grzechowisku organizując niezwykłe spotkania z praktyką jogi. Nauczycielka jogi wg metody BKS Iyengara. Joga Iyengara to styl, kładący nacisk na poprawność, precyzję i anatomię pozycji. Tak by każdy praktykujący mógł przyjąć właściwy kształt asany. Korzysta z wielu pomocy do jogi, takich jak: paski, kostki, wałki, koce i inne akcesoria. Daje możliwość praktyki na każdym poziomie sprawności ciała. 

Małgorzata Markov w swojej praktyce korzysta z doświadczenia zdobytego w rożnych technikach pracy z ciałem. Jest trenerką lekkiej atletyki, nauczycielką tańca współczesnego, choreografka oraz instruktorką pilatesu. Regularnie prowadzi grupy początkujace, zaawansowane oraz seniorskie. Współpracowała z kadrą Polski miotaczy i chodziarzy, a na codzień z grupami biegaczy amatorów. 

„Szczególne miejsce w moim życiu zajęła joga wg metody wielkiego Mistrza BKS Iyengara. Kończąc kurs nauczycielski nabierałam doświadczenia prowadząc grupy o różnym poziomie zaawansowania, grupy o różnych potrzebach zdrowotnych (seniorzy, przyszłe mamy, dzieci). Miałam także możliwość sprawdzenia się w pracy ze sportowcami zawodowymi (kadra Polski LA) oraz amatorami biegania – równoważąc wielkie obciążenia treningowe. Dziś widzę jak bardzo tryb życia, kariera, wymagania świata zewnętrznego obciążają układ nerwowy każdego z nas. Joga poprzez pracę z ciałem, świadomym oddechem i odpowiednio nakierowaną uwagą, pomaga przywrócić równowagę, zdrowie i dobre samopoczucie. Jest też punktem wyjścia do pogłębionej pracy nad swoim rozwojem.”

Najbliższe spotkania jogowe

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty prowadzone przez fantastycznych nauczycieli!  

Od czwartku do niedzieli: 
‣ medytacje
‣ codzienna praktyka poranna 
‣ praktyka popołudniowa, na tarasie lub salce z widokiem na połoniny
‣ pyszne, wegetariańskie posiłki od czwartkowej kolacji do niedzielnego obiadu 
‣ cudowny relaks muzyczny
‣ kreatywne warsztaty plastyczne
‣ wspaniały masaż oczyszczający ciało i pobudzający zmysły (za dodatkową opłatą)

joga, weekend z jogą, bieszczady, odpocznij, relaks, yoga bieszczady, yoga w bieszczadach, joga w bieszczadach, biegi górskie, weekend, warsztaty, sport, grzechowisko, noclegi w bieszczadach

Warsztaty plastyczne

Joga i sztuka są bardzo bliska naszemu sercu dlatego zapraszamy na cykliczne spotkania ze sztuką w formie warsztatów plastycznych.

Warsztaty plastyczne to kilkugodzinne spotkania ze sztuką pod okiem Magdaleny Krajewskiej-Ferenc, która krok po kroku wprowadzi Was w świat barw. Nie musicie mieć doświadczenia w malarstwie aby uczestniczyć w warsztatach, wystarczą jedynie dobre chęci i pozytywne nastawienie. 

Gwarantujemy Wam pracę pod okiem specjalisty, przekąski, doskonałą atmosferę i wytrawne wino, które sprzyja działaniom artystycznym. 

Liczy się przede wszystkim dobra zabawa, więc przybywajcie, smakujcie, degustujcie, bawcie się, odkrywajcie i twórzcie! 🙂

Poniżej znajdziecie konto Magdaleny Krajewskiej-Ferenc, zapraszamy do sprawdzenia jej twórczości na Instagramie! 

Szukasz miejsca w bieszczadach?

Świetne trafiłeś!